Specjaliści od kół czekają na Ciebie!

Dodano: 02.02.2018

Koła są w samochodzie ważne dla jazdy tak samo, jak silnik. To przede wszystkim od nich zależy komfort pokonywania dróg. I podobnie jak i każdy inny element wozu, także one wymagają niezbędnej pielęgnacji. A jeśli dbasz o opony, warto także sprawdzić inne elementy pojazdu!

O czym powinien pamiętać każdy kierowca?

Każdy samochód wymaga całego szeregu zabiegów konserwacyjnych związanych z kołami: od profesjonalnego i kompleksowego serwisu ogumienia, poprzez sprawdzenie wyważenia,  po pompowanie opon specjalną mieszanką gazową (azot). Jeśli chodzi o wspomniane, inne elementy pojazdu, to każdy kierowca wie, że od czasu do czasu należy wymienić olej, płyn hamulcowy, a specjaliści powinni  sprawdzić klocki hamulcowe samochodu i – w razie potrzeby – przeprowadzić czyszczenie klimatyzacji. Jeśli nie masz czasu ani ochoty na odwiedzanie kilku serwisów bądź mechaników, aby kompleksowo zadbać o swój pojazd, warto znaleźć miejsce, które oferuje wykonanie wszystkich tych usług.

Jak szukać dobrego serwisu?

Dobry serwis samochodowy powinien cechować się nie tylko szeroką gamą usług, ale również i fachowością pracowników. Tylko ludzie posiadający odpowiednie doświadczenie będą w stanie zadbać o to, aby skutecznie doprowadzić samochód do perfekcyjnego stanu. Ponadto warto, aby posługiwali się przy tym wysokiej klasy narzędziami – zarówno mechanicznymi, jak i elektronicznymi. Pomiary dokonywane drogą elektroniczną są niezbędne przy takich czynnościach jak np. wyważanie kół. Dzięki elektronice masz pewność, że zostaną one ustawione perfekcyjnie!

Mieszkasz w Legnicy? Nie szukaj dalej!

Jeśli mieszkasz w Legnicy lub jej okolicach, wówczas odwiedź DECART Premio Express! To firma, istniejąca ponad 50 lat na rynku oponiarskim , a jej wieloletnie doświadczenie sprawia, że jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi. Jej narzędziownia składa się ze sprzętu wysokiej klasy, pochodzącego od najbardziej renomowanych marek, co  znacznie wpływa  na jakość wykonywanych usług.  Ponadto DECART Premio Express oferuje także dodatkową usługę, która jest praktycznym rozwiązaniem dla każdego kierowcy nie posiadającego garażu. Usługą tą jest sezonowe przechowywanie opon.  Tutaj możesz bezpiecznie przechować zimowe opony w lecie, a letnie – w zimie. DECART Premio Express gwarantuje odpowiednią temperaturę i wilgotność, dzięki czemu odbierzesz je z przechowalni dokładnie w takim stanie, w jakim zostały one oddane!

Odwiedź już dziś DECART Premio Express i zobacz, w czym może Ci pomóc!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *