Oczyść organizm ze szkodliwych substancji!

Dodano: 08.02.2018

Osoba, która popadła w uzależnienie od alkoholu, narkotyków czy leków, nie tylko niszczy swoje życie rodzinne i zawodowe, ale również wyniszcza swoje ciało. Długotrwałe przyjmowane wymienionych środków wiąże się ze stopniowym zatruwaniem organizmu, a co za tym idzie – pogorszeniem kondycji, samopoczucia i problemami zdrowotnymi. Jeśli zdecydujesz się porzucić nałóg, potrzebna będzie nie tylko terapia uzależnień, ale również poprzedzające ją oczyszczenie organizmu, czyli detoks.

Detoks – na czym polega?

Detoks to proces usuwania z organizmu toksyn, które gromadzą się na skutek długotrwałego zażywania szkodliwych substancji. Udane odtruwanie pozwala na powrót do pełnej kondycji, a także znacznie pomaga w odzyskaniu równowagi psychicznej. Dzięki prawidłowo i bezpiecznie przeprowadzonemu odtruciu, w organizmie osoby chorej stopniowo uzupełniane są utracone niedobory odżywcze, a także przywracana jest równowaga elektrolitowa. Detoks przeprowadzany jest przy użyciu odpowiednich leków. Są one indywidualnie dopasowywane do stanu zdrowia osoby chcącej zerwać z nałogiem. Aby dobrać je optymalnie, niezbędna może być diagnostyka laboratoryjna.

Gdzie można przeprowadzić takie oczyszczenia organizmu?

Jeśli szukasz miejsca, w którym uwolnisz się od nagromadzonych trucizn, godnym polecenia miejscem jest Droga Powrotna, ulokowana nieopodal Wrocławia. Dlaczego? Przyczyn jest kilka. Pierwsza to gwarantowana dyskrecja i pełna anonimowość dla każdego pacjenta. Druga – na miejscu znajduje się zespół specjalistów gotowy, każdej chwili nieść pomoc. Przez cała dobę można liczyć na pielęgniarki zajmujące się pacjentami, a także psychologa, który podniesie na duchu w momentach kryzysowych. Trzeci czynnik to warunki pobytu – ośrodek Droga Powrotna oferuje przytulne pokoje, a także smaczne domowe posiłki. Dzięki temu wszystkiemu powrót do zdrowia będzie bardzo pozytywnym doświadczeniem. W zależności od stanu pacjenta, proces ten może zająć od trzech do pięciu dni.  Warto pamiętać, że detoks jest procesem niezbędnym do podjęcia właściwej terapii, która ma na celu pomóc pacjentowi w ostatecznym porzuceniu nałogu.

Jak można się zgłosić na detoks?

Aby oczyścić ciało z nagromadzonych w nim toksyn, możesz w każdej chwili skontaktować się z ośrodkiem. Dzięki temu będzie możliwe ustalenie konkretnej daty rozpoczęcia leczenia oraz wykonania niezbędnych do jego przeprowadzenia badań. Nie musisz w tym celu pojawiać się  tam osobiście – możesz zadzwonić lub napisać e-mail.

Odwiedź już dziś stronę Drogi Powrotnej i zobacz, co ośrodek może zrobić dobrego dla Twojego zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *